Over de voorstelling
Aucune traduction disponible pour cette pageSET-UP is een spannende installatievoorstelling waarbij je niet kijkt vanop een afstand, maar waar je zelf helemaal deel uitmaakt van de voorstelling. Meer nog: zonder jouw inbreng, wordt het einde niet bereikt! De makers combineren circus, acrobatie, parkour, theater en scenografie tot een totaalbeleving voor families en klasgroepen van verschillende leeftijden. Er is dus geen zittribune, je werkt als publiek actief mee.
Er wordt gesproken in de voorstelling, maar de tekst begrijpen is niet noodzakelijk.
De voorstelling kan rumoerig zijn. Ben je gevoelig voor prikkels, breng dan gerust je koptelefoon mee.
Wie is wie?
Michiel Soete studeerde als theatermaker af aan het RITCS en werkt de afgelopen jaren als maker, speler, decor- of lichtontwerper voor o.a. Theater Antigone, Laika, Kaaitheater, en Jozef Wouters. In 2018 creëerde hij voor KOPERGIETERY ‘Park Katrol’ met Giovani Vanhoenacker en Bolwerk. Een jaar later speelde hij mee in de beeldende kleutervoorstelling ‘plastiekBERTRAND’ en vorig seizoen tekende hij voor het decorontwerp voor ‘De Bleke Baron’.

Decorontwerper Giovani Vanhoenacker (GIO) startte in 2000 als decorbouwer voor Theater Antigone. Hij maakte later ook decors voor KOPERGIETERY, Lazarus, Muziektheater LOD, Tutti Fratelli en NTGent. Voor KOPERGIETERY bedacht en realiseerde hij in 2018 samen met Bolwerk ‘Park Katrol’, een heus bricoleerpark voor families. Naast zijn vele scenografisch werk, is GIO tevens interieurvormgever en beeldend kunstenaar.

Be Flat is een Gents circusgezelschap opgericht door Ward Mortier en Thomas Decaesstecker. Samen vinden ze hun bron van creativiteit in het combineren van acrobatisch circus met urban-sports, dans en muziek met de openbare ruimte als hun speeltuin.

Patricia Kargbo studeerde drama aan het RITCS en speelt voor diverse theatergezelschappen zoals Cie Cecilia, Arsenaal/Lazarus, Antigone en Camping Sunset. Ze is mede-oprichter van het jonge theatercollectief Atelier GLIP, waarmee ze de voorstelling ‘Nachtdieren’ maakte. In de gesmaakte tv-serie ‘Chantal’ (VRT) is ze te zien als Felke Debruyne.





