Contact

kantoren & grote theaterzaal

KOPERGIETERY

Blekerijstraat 50
9000 Gent

theaterzaal Rabot

KG rabot

Vlotstraat 22
9000 Gent

RESERVEREN +32 9 233 70 00
ONTHAAL +32 9 266 11 44

administratie

postadres: Blekerijstraat 50, 9000 Gent
BTW: BE 0450 696 840 
IBAN: BE68 2900 5407 8834 
BIC: GEBABEBB

Medewerkers
artistieke leiding
Johan De Smet

johan@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

zakelijke leiding & externe relaties
Nele Roels

nele@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

artistieke coördinatie Theaterateliers
Griet Dobbelaere
Dominique Collet

griet@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44

dominique@kopergietery.be * +32 9 266 11 45 / 44

programmering
Cindy Godefroi

cindy@kopergietery.be * +32 9 266 11 43

(inter)nationale spreiding
Nele Roels & Cindy Godefroi

booking@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

communicatie & pers
Evelyne Six

evelyne@kopergietery.be * + 32 9 266 11 47

coördinatie scholenwerking
Ellen Preckler

scholen@kopergietery.be * +32 9 266 11 42

productieleiding
Karel Clemminck

productie@kopergietery.be * +32 9 266 11 46

coördinatie Medialab & assistent artistieke leiding
Ilja Van Autreve

ilja@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

coördinatie KG RABOT
Tine Theunissen

tine@kopergietery.be * +32 9 266 11 49

hoofd office
Monique Leys

moniek@kopergietery.be * +32 9 266 11 48

onthaal & coördinatie Theaterateliers
Goedele Demaegd

goedele@kopergietery.be * +32 9 266 11 44

TECHNIEK Jeroen Doise, Korneel Moreaux, Bardia Mohammad, Sebastien Van Huffel, Koen Demeyere, Helmi De Meulemeester, Niels Ieven, Tijs Michiels, Saul Mombaerts, Peter Van Hoof
CATERING Bernadette Damman
HUISHOUDING Bernadette Damman, Dorine De Wispelaere, Made Dirgayusa
VORMGEVING Sassafras De Bruyn
FOTOGRAFIE MAGAZINES Isabel Devos
SCENEFOTOGRAFIE Phile Deprez
WEBSITE-ONTWIKKELING Breadcrumbs
RAAD VAN BESTUUR o.l.v. Christof Gheeraert
 
ARTISTIEKE MEDEWERKERS 2016-2017  Gonzalo Alarcon, Bart Baele, Eva Bal, Ruth Beeckmans, Hélène Blackburn, Geoffrey Burton, Sabien Clement, Joeri Cnapelinckx, Dominique Collet, Janus Coorevits, Lennert Coorevits, Yves Degryse, Audrey Dero, Sander en Jordaan De Cuyper, Suza De Gryze, Johan De Smet, Randi De Vlieghe, Jeanne De Voogdt, Titus De Voogdt, Frank Dierens, Griet Dobbelaere, Joris Hessels, Griet Herssens, Yves Meersschaert, Kenneth Michiels, Camille Moonen, Tom Struyf, Lara Taveirne, Amaryllis Uitterlinden, Michiel Van Cauwelaert, Janni van Goor, Jef Van Gestel, Anna Vercammen, Christine Verheyden, Mieke Versyp, Boris Zeebroek e.a.
 
DOCENTEN ATELIERS 2016-2017  Lien Maes, Simon D’Huyvettter, Tijs Verbrugge, Fée Roels, Bert Dobbelaere, Isabel Vervoort, Pascal Buyse, Anouk David, Simon Baetens, Griet Herssens, Mahlu Mertens, Griet Dobbelaere, Dominique Collet, Seppe Baeyens, Luanda Casella, Karlijn Silegem, Koen Boesman, Tim Van Nuffel, Jotka Bauwens, Lenneke Rasschaert, Hanne Vandersteene, Jozefien Mombaerts (stage)